Graffiti – co to jest?

Graffiti - LeonbergerGraffiti, czyli sztuka miasta. Od dawien dawna malunki Graffiti posiadają zawarte znaczenie ideowe, mające rozbudzić emocje albo przekonać do działania. Z graffiti mamy do czynienia wtedy, kiedy w obszarze publicznym miasta namalowane zostały prace artystyczne, które w większości obierają charakter zjawiska kulturowego. Jest to wynikiem własnej potrzeby kształtowania historii, a także dzielenia się doświadczeniem życiowym. Wykonane prace na ogół były i są anonimowe, ale autorzy częściej wolą identyfikować się ze swoją pracą poprzez pseudonim artystyczny. W chwili kiedy jest pokój i dostatek – Graffiti nadal porusza problemy krajowe i świata, ale przez rozwój cywilizacyjny oraz kulturowy można zrealizować Graffiti na zlecenie. Zamówienie może zostać stworzone jako wielkogabarytowy malunek lub zostać zaprojektowane na ścianie wewnątrz lokalu użytkowego albo klubu rozrywkowego.

Zlecenie na Graffiti

Artyści, którzy są doświadczeni w sztuce malarstwa są zdolni przełożyć własne zdolności na jakikolwiek rozmiar powierzchni. Pomysł utworzenia agencji artystycznej sprawującej usługi malowania Graffiti to coś innowacyjnego. Co jest oryginalnego dla Graffiti? Graffiti jest rzadko spotykane, dlatego przyciąga uwagę. Nawał wizualizacji cyfrowej w telewizji lub internecie pomniejsza wartość przekazu graficznego. W porównaniu do Graffiti jest zupełnie odmiennie. Ponadto prace zawierają cechują nasycone kolory, a nowoczesne prace są trwałe. Zastosowanie nowoczesnych technik UV lub 3D dostarcza dużo wrażeń.

Warsztaty Graffiti dla dzieci

Rodzice z dzieckiem mając udział w warsztatach Graffiti mogą spróbować wykonać artystyczne malowidła według własnej wyobraźni. Malowanie mamy, czy taty lub zezowatej żaby jest nie tylko zabawne, ale będzie sprawiało dużo radości. Malowanie Graffiti dla większości ludzi jest symboliczne, ale jest również świetnym pomysłem na spędzanie czasu. Prace mogą zostać wykonane na dużym formacie, dzięki temu można razem podjąć się wykonania projektu. Takich warsztatów można wyszukać w ofertach firm artystycznych – http://nietak.eu.